מבצעים מיוחדים:
מגוון הטבות מיוחדות על מערכות גיבוי מתקדמות לעסקים

הצהרת נגישות

ב-Mybackup, אנו מחויבים לספק הזדמנויות שוות ונגישות לאנשים עם מוגבלויות ליהנות מהשירותים שלנו. אנו מאמינים שמרחב האינטרנט צריך להיות מרחב ציבורי נוח ונגיש לכולם. כחלק מהמסירות שלנו להכללה, אנו אף השתתפנו באופן פעיל בפרויקטים שמטרתם לפתח אמצעי גישה לאתרים, ללא תשלום, לטובת כלל המשתמשים.

אנחנו לא מפלים לרעה אף קהל ולא מציעים שירותים אישיים לאוכלוסיות ספציפיות. במקום זאת, אנו מספקים אתר ידידותי למשתמש הנגיש לאנשים עם מוגבלויות. האתר שלנו כולל סרגל כלים, אליו ניתן לגשת על ידי לחיצה על הסמל הממוקם בצד שמאל של האתר. סרגל כלים זה משפר את הנגישות ומבטיח שאנשים עם מוגבלויות יכולים לנווט בקלות באתר האינטרנט שלנו ולהשתמש בו.

לתמיכה וסיוע, אנו מציעים מרכז תמיכה ייעודי. ניתן ליצור קשר עם מרכז התמיכה שלנו בערוצים שונים, לרבות אימייל, טלפון ומערכות הפניות. תכננו את מרכז השירות שלנו כך שיעניק שירות מכבד ושווה לכל אדם, תוך התחשבות בצרכיו הספציפיים. אנו פועלים ללא הרף לשיפור הנגישות ומתנצלים מראש אם מסמכים או מאפיינים כלשהם אינם נוחים או נגישים מספיק.

אנו מתחייבים לתת מענה לכל בעיה ספציפית בה אתה עלול להיתקל ונעשה כל מאמץ למצוא פתרון מתאים. אנא אל תהסס לפנות אלינו בכתובת הבאה:

כתובת : פלג [email protected]

שביעות הרצון והנגישות שלכם חשובים לנו ביותר, ואנו מצפים לשרת אתכם בצורה הטובה ביותר.